Jesteś tutaj: Start > Oferta
Menu

Oferta

Oferuję swoją pomoc osobom, parom, rodzinom które:


Konsultacje

Pierwsze spotkanie (czasem dwa lub trzy), które daje możliwość poznania się pacjentowi i terapeucie. Jego celem jest rozpoznanie problemu oraz oczekiwań pacjenta, a następnie podjęcie właściwych decyzji terapeutycznych. Konsultacja może być jednorazowym spotkaniem, ale niekiedy trzeba dwóch lub trzech takich spotkań.

Psychoterapia

Psychoterapia (od gr. psyche = dusza i therapein = leczyć) jest metodą rozwiązywania problemów osobistych i leczenia zaburzeń emocjonalnych w trakcie kontaktu z terapeutą.

Psychoterapia indywidualna

Spotkania odbywają się przeważnie raz w tygodniu. Sesja terapeutyczna trwa 50 minut. Czas trwania psychoterapii zależy od zgłaszanego problemu.

Terapia małżeńska, terapia par

Terapia adresowana jest do par, małżeństw, które chcą polepszyć swoją relację, przeżywają kryzys lub narastające nieporozumienia utrudniające wspólne życie. Koncentruje się ona na relacji między partnerami.

Spotkania odbywają się co 2 tygodnie. Sesja terapeutyczna trwa 80 minut.

Terapia rodzinna

Terapia rodzinna okazuje się szczególnie skuteczna w sytuacjach, kiedy z powodu objawów cierpią dzieci i młodzież. Ponieważ znajdują się jeszcze pod wpływem innych członków rodziny, dlatego ich udział i zaangażowanie mają ogromne znaczenie.

Terapia rodzinna to forma psychoterapii, w której uczestniczą wszyscy członkowie rodziny.

Spotkania odbywają się z częstotliwością 1 spotkanie co 2-3 tygodnie. Sesja terapeutyczna trwa 80 minut.